Як відбуватиметься російська мобілізація в Маріуполі: Андрющенко закликав евакуюватися з міста

Як відбуватиметься російська мобілізація в Маріуполі: Андрющенко закликав евакуюватися з міста
Автор: Петро Синєокий 29 Сентября 2022 17:26

Мешканцям тимчасово окупованого Маріуполя потрібно негайно евакуюватися з міста. Загарбники вже зовсім скоро збираються оголосити мобілізацію.

Про це 24 каналу розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко. За його словами, вже надходять деякі повідомлення, що російські окупанти готові забирати навіть жінок.

Коли окупанти можуть оголосити мобілізацію в Маріуполі

Як наголошує Андрющенко, український рух опору отримав копію наказу, який підтверджує, що окупанти збираються почати мобілізацію вже приблизно з 10 жовтня. Вони отримали листування між гауляйтером іващенком зі зрадником, який очолює одну з місцевих лікарень, Орлянським. Там медику наказали подати списки тих, хто підлягає на бронювання, до 10 жовтня.

Очевидно, що приблизно в тих числах російські загарбники збираються оголосити мобілізацію. Найімовірніше, вона відбуватиметься як в ОРДЛО – приїде автобус, туди напакують чоловіків і повезуть на фронт. Схожий "експеримент" окупанти вже нещодавно провели в одному з районів Маріуполя.

Наступна можливість уникнути загибелі на фронті від українських куль або загороджувальних загонів кадирівців буде здача в полон,– зазначив Андрющенко.

За його словами, в мешканців Маріуполя є ще досить невелике "вікно" приблизно до 10 жовтня. Вони можуть виїхати через територію росії до країн Балтії, де приймають біженців за українським паспортом. Але, як тільки росіяни анексують окуповані території, це "вікно" може закритися.

Окупанти готуються оголосити мобілізацію в Маріуполі – Андрющенко: дивіться відео

Приєднуйтеся до нас:

«Звезли тисячі мобілізованих росіян». Що відбувається в окупованому Мелітополі?

Чому так швидко здали південь? Реконструкція подій перших днів війни

Далі — Мелітополь. Західні військові аналітики про здатність України відвоювати більше території

Мер Мелітополя: «У місті депресія. Жителі між собою не спілкуються, бо ніхто не розуміє, хто зрадник, а хто ні»

З Мелітополя – на волю через РФ. Як українці долають шлях із російської окупації