Автор: Марина Поліщук 06 Августа 2022 09:10

Як окупанти примушують жителів півдня України оформлювати паспорти РФ

Як окупанти примушують жителів півдня України оформлювати паспорти РФ

Призначені країною-агресором гауляйтери тимчасово окупованих районів Херсонської та Запорізької областей однозначно провалили видачу паспортів-аусвайсів українцям на цих територіях. Як би вони не хизувалися «досягненнями», за паспортами РФ не вишикувалися ті черги, на які вони сподівалися. До речі, цілком можливо, що саме провал паспортизації населення на Херсонщині стане крапкою для колаборанта Володимира Сальдо, який наразі перебуває в медикаментозній комі.

Проте тиск на населення окупованого півдня України щодо примусової паспортизації продовжується. Окупанти чи не щодня вигадують нові способи змусити українців «стати росіянами». Про це повідомляє Головне управління розвідки.

Зокрема, серед мешканців Мелітополя та його околиць окупанти оприлюднили вимоги щодо земельних паїв. Люди, в яких досі діють договори оренди на земельні паї, повинні переукладати їх на нові. А ті, у кого термін договору закінчився, повинні укласти нову угоду - на підставі отриманого російського паспорта та відповідно до російського законодавства. У разі, якщо термін договору закінчився і власник не з’явився для переоформлення, його буде позбавлено права власності на володіння земельними паями.

Також окупанти встановили, що з початку вересня номерні знаки українського зразка на транспортних засобах будуть змінені на тимчасові з подальшим переоформленням. Знову ж таки - за умови наявності російського паспорта у власника транспортного засобу.

У селі Кам'янське Запорізької області окупаційна адміністрація проводить заходи щодо переведення діяльності місцевого бізнесу на податкові стандарти згідно із законодавством РФ. Представникам бізнесу та самозайнятому населенню вже вручили відповідні листи. Основною вимогою діяльності бізнесу є наявність громадянства РФ.

Водночас на окупованій території Херсонщини «міністр аграрної політики Херсонської області» колаборант Олексій Ковальов закликав сільгоспвиробників реєструвати діяльність і сплачувати «податки» за законодавством РФ. Тих, хто відмовиться, позбавлятимуть права власності на земельні ділянки, а власників агробізнесу погрожують висилати за межі регіону.

Приєднуйтеся до нас:

Путіна більше цікавлять Херсон та Запоріжжя, ніж Луганська область – Інститут вивчення війни

ЗСУ продовжують просування на херсонському напрямку - ОК «Південь»

Військовий облік для жінок, вищі зарплати, пенсії та ЄСВ: зміни з 1 жовтня

Росіяни обстрілюють гуманітарні колони та ускладнюють проїзд на окуповані території