У Херсоні ліквідовано ще одного знакового окупанта

У Херсоні ліквідовано ще одного знакового окупанта
Автор: Марина Поліщук 30 Сентября 2022 13:05

Ряди окупаційної влади Херсонщини знову порідшали. Поки колаборант Володимир Сальдо в Москві радіє майбутньому шабашу, присвяченому «вассаєдінєнію» окупованої Херсонщини з РФ, у Херсоні прибрали одного з його заступників.

Пропагандистські росЗМІ зранку 30 вересня повідомили про загибель у Херсоні полковника ФСБ РФ Олексія Катериничева (на фото). У незаконно створеній окупантами «військово-цивільній адміністрації» Херсонської області він займав посаду заступника гауляйтера Сальдо і був відповідальним за «безпеку».

У тимчасово окупований Херсон гастролер з Росії прибув у серпні, на посаді встиг «попрацювати» трохи більше місяця. До цього він служив у прикордонних військах і підрозділах ФСБ протягом 25 років, мав звання полковника.

Член Громадської палати РФ Олександр Малькевич, який повідомив про загибель Катериничева та якого процитувало багато російських пропагандистських ЗМІ, бідкається, що це був «адресний терор». Адже, за його словами, ракета влучила в будинок, в якому жив Катериничев. Він порівняв загибель росіянина із ліквідацією колаборанта Олексія Журавка минулого тижня.

«Ракета прилетіла HIMARS, тобто це теракт. Я чомусь провів паралелі та відсилання до Журавка – це абсолютно така ж історія. Вони перейшли до такого «адресного» терору, тобто це не розтяжка, не бомба, це саме ракетний удар», – дивно трактує звільнення української землі від рашистів Малькевич.

Перевірити чи офіційно підтвердити інформацію про загибель Катериничева поки що неможливо, адже повідомлення російських пропагандистів можуть бути дезінформацією.

Віримо в ЗСУ і партизанів!

Приєднуйтеся до нас:

«Росіяни забрали в мене двох найдорожчих людей». Газети світу пишуть про ракетні обстріли Херсона

Як персонал херсонської «Тропінки» героїчно боронив лікарню від окупантів – репортаж The Wall Street Journal

Потяг у Херсон. Один день у рідному місті (фото)

«До травня на воротах лікарні майорів український прапор» – працівниця Херсонського онкодиспансеру про роботу в окупації

День 276. 26 листопада. Що обговорюють херсонці в соцмережах