Автор: Марина Поліщук 05 Августа 2022 18:58

Сальдо в комі: херсонського колаборанта використали й здихалися?

Сальдо в комі: херсонського колаборанта використали й здихалися?

Колаборант Володимир Сальдо, призначений російськими окупантами «головою Херсонської військової адміністрації», перебуває в медикаментозній комі. Є версія, що його отруїли. Про це повідомляють російські пропагандистські видання, пише slovoidilo.ua.

Нагадаємо, 4 серпня Сальдо написав у своєму телеграм-каналі, що лікарі, оцінивши його зовнішній вигляд, наполягли на «негайній госпіталізації». Ймовірно, писав це не Сальдо, а хтось з модераторів каналу, тоді як самого колаборанта доправляли до Криму.

«Учора Сальдо переправили з Херсонської області до однієї з лікарень Криму. Спочатку медики припускали інфаркт, бо чиновник мав схожі симптоми. Однак кардіограма це не підтвердила. Потім підозрювали інсульт, зробили КТ, але цей діагноз також відпав. Сьогодні його стан погіршився і Сальдо підключили до апарату ШВЛ і ввели в медикаментозну кому. Потім, після консиліуму, проведеного московськими та кримськими лікарями, було ухвалене рішення терміново відправити чиновника до Москви», - повідомив пропагандистський канал Baza.

Стан зрадника оцінюється як украй тяжкий, пишуть росЗМІ. Лікарі підозрюють, що Сальдо могли отруїти.

Цікаво, що інший херсонський колаборант, так званий «заступник» Сальдо Кирило Стремоусов, спростовує інформацію, яку подають російські пропагандисти. Він назвав повідомлення про хворобу Сальдо чутками. За його словами, стан його «патрона» - це «результат важкої перенапруги», адже він «працював без вихідних».

Така неузгодженість у словах місцевих колаборантів з їхніми московськими кураторами може свідчити, що їхній час закінчився. Подібні сальдо та стремоусови - пусте місце для їхніх російських кураторів. Отже, цілком можливо, що Сальдо вже зіграв свою роль і вибув із планів країни-агресора. Стремоусов наступний?

 

Приєднуйтеся до нас:

На Херсонщині окупанти знімали «кіно» для пропагандистських роликів

ЗСУ визволили Золоту Балку, що на Бериславщині

«Багато людей поховані у дворах своїх, у садах, городах»: що пережили звільнені села на Херсонщині

День 220. 1 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах