Автор: Євген Веселов 06 Августа 2022 14:18

Новий голова ХОДА Янушевич пообіцяв робити максимум, але не уточнив що саме

Новий голова ХОДА Янушевич пообіцяв робити максимум, але не уточнив що саме
Фото: скріншот з відео

На другий день після свого призначення головою Херсонської обласної державної адміністрації Ярослав Янушевич опублікував відеозвернення до херсонців на своїй сторінці у фейсбук. Текст звернення стандартний, без якогось особистого ставлення до подій в області чи ситуації в Україні, без конкретики, але з пафосом, який притаманний професійним чиновникам:

«Я з великою честю прийняв пропозицію Президента Володимира Зеленського очолити Херсонську обласну військову адміністрацію.

Учора я прийняв з рук Глави Держави своє посвідчення, сьогодні вже приступив до виконання службових обов’язків.
Я буду намагатися робити максимум для всіх херсонців, для наближення нашої перемоги, для звільнення Херсонщини від російських загарбників.

З вірою в Президента України, з вірою в Збройні Сили України, з вірою в нашу перемогу!
Слава Україні»

Відчувається, що під час проголошення звернення Янушевич мімікрував під Президента Зеленського: така ж зелена футболка, темний фон. Але вражень від такого виступу немає ніяких. Жодної інформації, що б була корисною херсонцям, до яких він звертався. Сказав, що кудись прибув, а куди саме не озвучив.

Такі ж враження (точніше, їх відсутність) і від перегляду сторінки у фейсбук нового голови ХОДА. Крім ретельного переліку попередніх місць роботи – нічого. Сторінка нова й поки що має вузьке коло підписників. Воно й не дивно, бо вся трудова біографія Янушевича доволі стандартна, нудна, як вже відзначили херсонські журналісти. Новий керівник області не політик, а функціонер.

«Хотілося б, щоб усі пишалися тим, кого призначив Президент керувати однією із самих складних за ситуацією областей», - пишуть херсонці в коментарях.

«Сподівалися, що це буде військовий», - зазначають дописувачі.

«Подивимося, що то буде», - кажуть люди.

Сподіваємося, що найближчим часом ми все ж таки дізнаємося, як новий голова ХОДА планує вирішувати, перш за все, гуманітарні та соціальні питання жителів окупованої області. Можливо, нарешті, з’являться читки інструкції, як діяти людям, яких змушують працювати окупанти. Як бути батькам, яким «влада» окупованої Херсонщини погрожує вилученням дітей, якщо ті не підуть навчатися за російською програмою. Як оформлювати свідоцтва про народження, отримувати фінансову допомогу від держави, як платити за комунальні послуги…

Таких «як» і «що робити» дуже багато в людей, які через російську пропаганду починають зневірюватися в українській владі, у тому, що Херсонщина потрібна Україні, що її не про***ли, як сказав один популярний «експерт».

Приєднуйтеся до нас:

На Херсонщині окупанти знімали «кіно» для пропагандистських роликів

ЗСУ визволили Золоту Балку, що на Бериславщині

«Багато людей поховані у дворах своїх, у садах, городах»: що пережили звільнені села на Херсонщині

День 220. 1 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах