Автор: Марина Поліщук 05 Августа 2022 16:06

Квартира в подарунок? У Мелітополі окупанти оголосили акцію для зрадників

Квартира в подарунок? У Мелітополі окупанти оголосили акцію для зрадників

У Мелітополі російські загарбники продовжують віджимати квартири тих містян, які вимушені були виїхати через окупацію. Росіяни перевозять свої родини з рф до Мелітополя і заселяються в порожні помешкання українців. Для того, щоб виявити порожні квартири, голів ОСББ міста схиляють до співпраці.

Про це розповів законний міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі каналу «Апостроф ТВ», пише subbota.ua.

За словами Федорова, 31 липня він спілкувався з групою людей, яким вдалося виїхати з тимчасово окупованого міста. Вони розповіли, що в Мелітополі побільшало нових людей - це військові та їхні сім’ї. Вони займають квартири людей, які евакуювалися.

«Минулого тижня була нарада з головами ОСББ, де нова псевдовлада розповіла наступні умови: якщо старший по будинку вказує окупантам на 50 вільних квартир, то 51-у нова влада йому дарує. Вони роблять все для того, щоб відібрати майно й квартири в тих людей, які покинули тимчасово окуповане місто», — каже Федоров.

ПОЛЮВАННЯ НА ЗРАДНИКІВ

Щодо цієї наради, про яку згадав Іван Федоров, детальніше розповіло видання «РІА Мелітополь».

Зрадники-колаборанти зібрали на нараду голів ОСББ або просто старших по будинку, під час якої їх намагалися схилити до співпраці з окупантами. Судячи з фото, які «засвітили» російські пропагандисти, зібралися переважно люди пенсійного віку, абу було й чимало молодих. У першу чергу їм давали вказівки щодо сприяння в підготовці так званого референдуму.

Проте перед зібраними головами ОСББ окупанти поставили й інші задачі: 

- шукати порожні квартири мелітопольців і здавати адреси такого житла так званій «владі» (за що їм і пообіцяли одну квартиру у власність як винагороду, щоправда, це видається малоймовірним, зважаючи на спритність окупантів брехати на кожному кроці);

- виявляти й доносити на місцеперебування українських патріотів, військовослужбовців та учасників АТО.

У свою чергу, свідомі жителі Мелітополя оголосили полювання на зрадників - тих, хто побував на нараді з окупантами. Завдяки тому, що російські пропагандисти оприлюднили безліч відео і фотоматеріалів з наради, розпізнати їх буде нескладно.

Із закликом про полювання до мелітопольців звернувся телеграм-канал, який займається виявленням колаборантів та зрадників. Більше інформації та фото - за посиланням.

Нагадаємо, що за співпрацю з окупантами українцям загрожує позбавлення волі, зокрема, за допомогу загарбникам в організації «референдуму» загрожує 12 років в'язниці.Приєднуйтеся до нас:

У Мелітополі окупаційна влада почала примусову мобілізацію – мер Федоров

Путіна більше цікавлять Херсон та Запоріжжя, ніж Луганська область – Інститут вивчення війни

ЗСУ продовжують просування на херсонському напрямку - ОК «Південь»

Військовий облік для жінок, вищі зарплати, пенсії та ЄСВ: зміни з 1 жовтня

Росіяни обстрілюють гуманітарні колони та ускладнюють проїзд на окуповані території