Автор: Євген Веселов 08 Августа 2022 19:40

Комунальник, лікарка, поліцейський, депутатка – СБУ викрила нову порцію зрадників

Комунальник, лікарка, поліцейський, депутатка – СБУ викрила нову порцію зрадників

Що не кожного дня надходить інформація про викриття правоохоронними органами України чергових зрадників, які перейшли на бік російських окупантів. Дехто, як наприклад почесний громадянин Херсону Ромаскевич чи самопроголошений голова «департаменту охорони здоров’я» Херсонської області Ільмієв роблять це публічно, розказуючи на камеру пропагандистських каналів росії про свій перехід на бік загарбників.


Більшість же намагаються публічно не висловлюватися, але, як інформують правоохоронні органи, вчиняють тиск на колег і підлеглих, щодо примушення у співпраці праці на росію, займають посади у фейкових «військових адміністраціях».


Так, днями Служба безпеки України повідомила підозру ще трьом «посадовцям» російської окупаційної влади.
Зокрема, з початку широкомасштабного вторгнення рф активно співпрацює з окупантами «директор» Херсонського водоканалу. Зловживаючи повноваженнями, колоборант розпорядився відправити спецтехніку на підмогу російській армії. Завдяки цьому загарбники змогли облаштувати оборонні позиції навколо окупованого обласного центру.


Більше того зрадник змушував своїх підлеглих брати участь у масовках, публічно виступаючи на підтримку окупаційного режиму.

Ще одна колоборантка отримала кар’єрне підвищення та обійняла посаду «виконуючої обов’язки головного лікаря Білозерського центру первинної медико-санітарної допомоги».


Жінка запевнила загарбників, що готова працевлаштовувати лікарів з рф та окупованого Криму. Крім того, вона обіцяла «старанно» працювати над створенням «позитивного іміджу» окупаційної влади, зокрема, вирішити проблеми із медичним забезпеченням у регіоні.
Наразі обом «чиновникам» оголошено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).


Отримав підозру від СБУ і фейковий правоохоронець, який обійняв посаду «начальника Новокаховського відділу по боротьбі з економічними злочинами».


У новому статусі він активно працював для зриву посівної кампанії на Херсонщині. Чоловік заручився підтримкою «військового коменданта» та тероризував фермерські господарства Каховського району.


У розпал посівної він зухвало вилучав у них насіннєвий матеріал і мінеральні добрива. Обґрунтовував свої дії нібито недотриманням з боку фермерів умов зберігання добрив та збіжжя.

Наразі відносно нього СБУ здійснює досудове розслідування за статтею 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).
Хоча в інформації СБУ не вказуються прізвища підозрюваних, але дехто з них легко впізнається по фото.


Так, на першому фото - керівник КП «Херсонводоканал» Віктор Вікторович Скобліков, 1962 року народження. На посаду керівника підприємства був призначений 30 березня 2021 минулого року.


На наступному фото Міняйло Оксана Володимирівна, 1973 року народження. До початку війни працювала завідуючою поліклініки, заступником генерального директора Білозерського центру первинної медицини і членом виконкому Білозерської громади. З початком окупації була призначена окупаційної владою генеральним директором Білозерського центру первинної медико-санітарної допомоги.


До речі, є поки що не підтверджена інформація про те, що рідна сестра Міняйло - Спіцина Ірина також стала зрадницею. До початку повномасштабного вторгнення Ірина Спіцина була старостою села Томина Балка Білозерської громади і членом виконкому як і сестра, а її чоловік є депутатом Білозерської селищної ради. З приходом російських окупантів за непідтвердженою інформацією Спіцину було призначено заступницею гауляйтера Білозерки Ірини Козленкової.

Приєднуйтеся до нас: