Автор: Євген Веселов 08 Июня 2022 19:40

Херсонський нардеп Ковальов «інтегрується» з окупантами

Колаборанство на Херсонщині не має якойсь певної партійної приналежності. Зрадники є серед представників багатьох політичних партій. Але коли запроданцем стає цілий діючий народний депутат України та й від партії Президента, то, певне, пора казати про необхідність жорстких кадрових чисток у партійному середовищі «Слуг народу».

8 червня народний депутат України від партії «Слуга народу» Олексій Ковальов на своїй сторінці у Фейсбуці фактично зробив явку з повинною, зізнавшись у співпраці із окупантами. В своєму дописі Ковальов розповів про доленосну «для всех фермеров Херсонщины» зустріч із першим заступником голови адміністрації президента росії щодо «полномасштабной интеграции аграриев Херсонщины в экономику России».

Прізвище Ковальова давно фігурує у списках колаборантів Херсонської області, він був виключений з фракції «Слуга народу» у Верховній Раді. До цього обранець намагався приховувати свої прямі зв’язки з росією. Зараз, як кажуть, консерва вскрилася. Зрозуміло, що у людини, яка співпрацює з окупантами заради грошей, запізно питати про загальнолюдські цінності.

Бо далеко не всі фермери та представники іншого бізнесу Херсонщини погоджуються на зраду, не всі вітають з хлібом-сіллю росію. Тоді вони втрачають все: землю, нерухомість, які переходять до таких ковальових. Але справжні українці мають гідність та вірять у Перемогу України! Вони упевнені, що відбудують та повернуть знищене та вкрадене окупантами та зрадниками.

Приєднуйтеся до нас: