Автор: Євген Веселов 08 Августа 2022 20:53

День 166. 8 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 166. 8 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Бачу в соцмережах (останніми днями вивчала тікток) такі тренди, які знову починають ділити наших людей. На тих, хто виїхав, і хто залишився. Хто в окупації і хто на підконтрольній. Хто під обстрілами в Миколаєві і хто на пляжі в Одесі. Хто розповідає, як місяць просидів у підвалі, і хто питає: а чому ти розповідаєш це російською. На тих, хто здає житло у Трускавці за N тисяч і тих, хто обіцяє вчинити так само, коли "західняки" приїдуть на море у Скадовськ. На тих, хто дозволяє собі викладати фото з усмішками на 32 зуби, і тих, чия стрічка перетворилась на суцільний некролог. І цей список можна продовжувати довго.
Агов, люди. Ми ВСІ так чи інакше травмовані війною. Хтось більше, хтось (поки) менше. Але розмір травми - це точно не те, чим варто мірятись. А характер травми - не те, за чим варто дозволяти якимось ІПСО нас розділяти.


Современную эмигрантскую шутку рассказали.
- Вы здесь на ПМЖ?
- Нет, на ППЖ
- А что это?
- Пока Путин жив.

Не можна двічі увійти в одну річку, так... Але... шо ти, міст Антонівський? Стогнеш? Ми теж... Але вже прости. Відбудують. Треба вигнати орків...

Окупанти від безвиході підтвердили нічні влучання ЗСУ по Антонівському мосту.
Не допомогли ні їхні відбивачі, розставлені поряд, ні «славнозвісне» ППО, що відбиває більше, ніж запускають.


Причина всех мифов, сплетен, слухов - недосказанность. И тут украинские власти очень преуспели, а особенно - по Херсонщине, к сожалению ((.
Например, история с арестованным оккупационными властями мэром Херсона Игорем Колыхаевым. Если у украинских правоохранительных органов есть претензии к мэру Херсона, то надо об этом заявить прямо. А если претензий нет, то почему его не обменяют, как мэра Мелитополя Фёдорова? Уже ведь полтора месяца, как он арестован, никакой информации о нём нет, и эта тишина порождает всяческие слухи. Если кто-то не в курсе, то я поведаю, что именно слухи формируют виртуальную реальность, в которой живёт подавляющее большинство людей. Не даром же в КГБ СССР существовало отдельное специальное подразделение, которое занималось распространением слухов нужных власти.
Невизначенність завжди підриває віру до влади, це треба пом'ятати ☝️


Когда руzzкие шантажируют подрывом Запорожской АЭС - это уже ядерный тероризм? Или еще нет? Любопытно узнать мнение ООН, ОБСЕ и всяких других международных амнистий.


Янушевич... Янукевич...
...взагалом, у нас його ніхто не знає.


Для херсонців важлива присутність будь-чого українського. У нас часто запитують: звідки продукти? Ми пояснюємо: або європейські, або українські. Звичайно, є й байдужі. Але на ринках чомусь першу розбирають саме нашу олію та інші продукти.
По-перше, бо наші. По-друге, бо вони справді смачніші. Це не вигадка.
Уже більше 5 місяців Херсон перебуває в блокаді. Протягом цього часу російські окупаційні війська офіційно не дозволили завести до міста жодної вантажівки гуманітарної допомоги.


Нарешті ми взнали, кого насправді визволили асвабадітєлі. Вони визволили в’язнів Дар’ївської колонії (про Дар’ївський міст пам’ятаєте?) і 90-ї колонії в місті Херсоні на Північному. І всі ці колишні ув’язнені тепер у Херсоні, бо діватись їм нікуди, без легальних засобів існування. Більшість з них сиділо за розповсюдження наркотиків. То ж місто занурюються все глибше в наркотичний і горілковий угар і кримінальний терор. Декому з ув’язнених нема де жити, то ж заселяються в будинки чи квартири наркоманів, організовують там притони і перетворюючи хазяїв-наркоманів у своїх рабів. Горілку в місті продають на розлив прямо на вулицях. Люди спиваються і потрапляють в наркотичну залежність.

Катюзі по заслузі. Чи то херсонські партизани постаралися, та таки дістали зрадника сосальдо, чи то путлерівській системі став він більше не потрібен й вони зачищають свої колаборанські ряди. Це не є надто важливим. Факт залишається фактом. Сосальдо в комі, чекає на концерт кобзона. Як повідомляють рашазмі, цю погань в тяжкому стані доставлено спецбортом із Криму до мАскви та госпіталізовано в токсикологічне відділення НДІ ім. Скліфосовського. Отруїли… вмерти миттєво це йому було б за щастя, а так ще нехай перед пеклом помучитися. Рано чи пізно, всі зрадники будуть покарані.

Приєднуйтеся до нас:

На Херсонщині окупанти знімали «кіно» для пропагандистських роликів

ЗСУ визволили Золоту Балку, що на Бериславщині

«Багато людей поховані у дворах своїх, у садах, городах»: що пережили звільнені села на Херсонщині

День 220. 1 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах