Автор: Євген Веселов 24 Июня 2022 19:30

День 121. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 121. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Шановні біженці із західних областей України, відкрию вам страшну таємницю: ваші хати цілі, їсти є що. Повертайтеся нарешті додому, адже ви додаєте навантаження Європі й відбираєте допомогу в тих, кому вона справді потрібна. Ви як вважаєте?

***

Син учора нарешті виїхав з окупації. І я перший раз за довгий час говорила з ним по відео. Питаю, ну і як тобі без вибухів постійних навколо? Каже, та я ж люблю дощ, то сподівався кожного разу, що то гроза. Залізні нерви в тої дитини. У мене не такі.

***

Дивлюся на "парад зрадників" по Херсонщині й просто дивуюся - на що вони розраховують?! Адже жодного "світлого майбутнього" їм не світить!!!

***

Учорашнє повідомлення про стару знайому, що чекає расію в Херсоні назавжди та її чоловіка-таксиста - нового проректора університету, було просто останньою краплею...

***

Було таке трохи зневажливе ставлення до розклеєних по Херсону листівок з погрозами колаборантам і російським загарбникам і в Херсоні, і в умовному Києві. Та що можуть міфічні партизани? Але щось пішло так, як треба. Виявляється, не треба нехтувати попередженнями, навіть, якщо листівки написані з граматичними помилками.

***

Коли людям бюджетних установ області виплатять заробітну плату за три місяці? Та чому казначейство в місті Гайворон мені заявило, що всі виплати були закриті ще 9 числа? Тож у чому проблема врешті? Термінова евакуація бухгалтерії, відновлення електронних ключів доступу чи плутанина в названих вами дат виплат? Бо за вашими словами розпочати виплати мали з 21 червня, тож коли людям чекати зарплату?!

***

С наличкой капец. На рынке обналичка 15%. Пенсии даже списков еще на почте нет. А те, кто получает на карту через Приват, ночью дежурят и отмечаются, чтобы тысячу снять - больше не дают. Сегодня зашла в «Еву» - шаром покати – 80% скидка на все. Лаки гелевые по 7 грн., ВВ крем - 16 грн. На днях закроют. Шампуни нигде нет – капец. Теперь только в «Европорте» можно за дикую цену взять порошок стиральный по карте - 80 грн. маленькая пачка. А так все за наличку на рынке из этой группы. И шампунь надо искать. Всё везут с Крыма, пользуются безвыходным положением.

***

Стрічка рясніє новиною про знищення в Херсоні чергового посіпаки окупантів. Варто зауважити, що по більшості цих діячів задовго до війни відкриті кримінальні провадження за тяжкими злочинами, але херсонська Феміда ніяк не могла доплентатися до вироків. Під час війни презумпція невинуватості застосовується менш принципово, ніж в мирний час... Україна очищується.

***

Що змушує сумувати найбільше? Це наші загиблі люди. Усе решта минеться, території відвоюємо, громади відродимо, а люди… Звісно, також сумно, коли ми продовжуємо втрачати нашу землю.

 

День 166. 8 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Хто є колаборантом в окупації і як не стати зрадником

Чергова влучна атака ЗСУ по мостам Херсонської області. Історія питання