Автор: Євген Веселов 23 Июня 2022 19:36

День 120. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 120. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Черга за готівкою біля банку, черга за роспаспортами та їхньою ж гуманітаркою, люди з телефонами у місці, де ледь-ледь пробивається український зв’язок… як зв’язок з космосом
Дощ йде, а люди не йдуть… терпляче ховаються під парасольки і чекають своїх маленьких див. Так-так, в окупованому Херсоні такі звичні раніше речі нині подібні на диво.


Кажуть, що людей змушують брати руські паспорти. Не знаю. Розповідали, що люди, які точно проти росії, змушені були щось там зображати. Але якщо то ті, хто хочуть паспорти - то, головне , щоб вони з ними відразу і виїхали.

Другий день як я зависаю від страшних новин. Колегу, якого знаю, викрали і забрали в полон. В колежанки з іншого міста загинули діти на передовій, захищаючи нас с вами і наше життя.
Сьогодні ця новина - після полону Олег Худяков вчинив самогубство.


Потрібно було вирішити деякі питання з банком, підійшла до відділення, а там не просто натовп… там бідні пенсіонери, які займають чергу вночі, три дні їздять відмічатися, і лише потім… можливо… отримають свої копійчані пенсії з картки.
Черга в списку 351 людина, на 30-й гроші скінчились, знову чекають, коли привезуть якісь гроші… на це усе дивитись без сліз неможливо


Мені все одно, що помер на росії якийсь співак. Тому що я сьогодні дізналася про чергову смерть хорошої людини у Херсоні через окупантів. Тому що повідомлення про загибель у бою наших бійців йдуть, тому що гинуть мирні люди під обстрілами, тому що діти гинуть. Тому що десь у підвалах піддають тортурам викрадених українців.
Вмер - то вмер, як і вся росія.


Щойно переїжджаєш міст від площі Корабелів, як транспорт зупиняють і оглядають військові. Чоловіків особливо прискіпливо. І якщо вони на когось там схожі чи мають татуювання, то їх виводять на огляд. І... починається чоловічий стриптиз Курортний Херсон звичний до голого тіла. Але оці роздягання під дулом автомата...


Гідність притаманна не всім, тому нам так тяжко, тому самогубства, інсульти, розпач, і злість на себе, від того, що нічого не можеш вдіяти. Іноді я також хочу умовний інсульт, який би виключив або мозок, почуття, душу або мене повністю.


Настрій підіймають мапи звільнених громад. Коли наші закріпляться в Киселівці між Миколаєвим та Херсоном, то це буде 1024 звільнений населений пункт.

Географічно - ми в Європі, навіть маємо на Закарпатті її географічний центр, а от ментально - ми дуже далеко і нам потрібно радикально змінюватись: недопалки і обгортки під ноги не кидати, сміття мішками на дорогу не викидати, дерева в лісах не рубати, лайно в річки не зливати, дипломів про навчання не купувати, корупціонерів до в'язниці саджати, ефективно працювати, податки державі сплачувати, владу з розумом вибирати і суворо питати з неї, поважати закони і норми моралі. Багато чого нам треба навчитися з європейської моделі життя, про яку нам розкажуть мільйони наших біженців, яких ця ганебна війна вигнала з рідної хати. Багато чого прийдеться нам змінити в собі, щоб стати частиною цивілізованого світу.

Давно настав час вивести на чисту воду тих хто 30 років грабував країну, розпродував зброю, військову техніку та врешті решт привів війну на нашу землю…
В тому числі і тих хто зараз наживається на війні…

мені здається чи дійсно все голосніше стало звучати:
— швидше б вже мир! треба йти на переговори, домовлятися. скільки ще має загинути, аби всі зрозуміли, що потрібен мир?
я мабуть крожадне стерво. бо вважаю, що потрібен не просто мир, а перемога.
не кажу «після війни».
лише «після перемоги».


Виїзжайте через Крим, ми вас зрозуміємо - Верещук. Тебе б через Крим...

День 166. 8 серпня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Хто є колаборантом в окупації і як не стати зрадником

Чергова влучна атака ЗСУ по мостам Херсонської області. Історія питання