Через «референдум» в Україні кордони РФ стають вразливими – «Росія опиняється в дуже хиткій і крихкій ситуації»

Через «референдум» в Україні кордони РФ стають вразливими – «Росія опиняється в дуже хиткій і крихкій ситуації»
Автор: Євген Веселов 30 Сентября 2022 15:10

У період з 23 по 27 вересня російська окупаційна адміністрація проводила фейковий референдум на тимчасово окупованих територіях Херсонської області про «приєднання» загарбаних українських територій до Росії.

Його результати були відомі ще до початку голосування, що й не дивно для Росії. Так, представники нікому не відомого Центру соціального маркетингу та Республіканського інституту політичних та соціологічних досліджень провели опитування мешканців Херсонської області й заявили, що нібито 63% мешканців Херсонської області виступають за входження до складу Росії.

Підсумкові ж «результати» цього шоу виявилися ще більш масштабними та фантастичними – начебто в окупованій Херсонській області за «входження до складу Росії» проголосувало 87,05% жителів. Таку хвору уяву важко коментувати.

28 вересня 2022 року російська окупаційна «влада» в особі гауляйтера Сальдо звернулася до Путіна щодо «приєднання» регіону до Росії.
29 вересня банда колабораціоністів з окупованих областей України, у тому числі Сальдо та його заступник Стрємоусов, прибула до Москви.

Враховуючи, що в той же день правитель Росії Путін підписав «укази» про визнання Херсонської та Запорізької областей «незалежними територіями», то, скоріш за все, херсонські колаборанти будуть брати участь у шабаші з цього приводу – виступі Путіна про «прийняття» загарбаних областей України до Росії.

Про наслідки цих рішень, як вони відобразяться на подальшому ході бойових дій як на військовому фронті, так і на дипломатичному, що в першу чергу зміниться для України, висказалися вже багато експертів.

Зокрема, заступник директора Центру близькосхідних досліджень Сергій Данилов в ефірі «Радіо Свобода» зазначив:

«Для України що зміниться? Зміниться необхідність врахування збільшення ймовірності застосування ядерної зброї, більше нічого. Одночасно для Росії це означає, що тепер у Росії немає кордонів. Їх не було і на 24 лютого по факту, і після включення Криму (до складу Росії – ред.). Але після цієї спроби анексії (нових окупованих територій – ред.) побачимо, що буде за пару днів», – прокоментував Данилов.

«Прогноз такий, що буде оголошене ним (Путіним – ред.) приєднання окупованих територій до Росії. У Росії перестають бути загально визнані кордони. Немає кордонів тепер. І Росія опиняється в дуже хиткій і крихкій ситуації в найближчому майбутньому», – додав він.

Данилов також вважає, що тиск на населення, що залишилося в окупації, лише посилиться.

«Збільшиться відтік населення, який і так триває. Саме тому окупанти закривають або ускладнюють виїзд, наприклад, з Херсонської, Запорізької областей. Збільшиться тиск щодо перереєстрації, отриманню паспортів», – каже експерт.

Він прогнозує також тиск на ті сектори, на інституції соціальні, економічні, які все ще непідконтрольні росіянам:

«А таких достатньо багато. Багато лікарень досі в Херсонській області працюють не під російським прапором, за українським законодавством».

Можемо додати лише те, що лише українське військо, підтримуване українським народом, буде визначати кордони нашої держави. У соцмережах навіть жартують: можливо, кордони пройдуть по території Кубані, торкнуться Курська і Бєлгорода?

Приєднуйтеся до нас:

Російська ракета зруйнувала вщент житло відомого херсонського письменника Віктора Вальда

«Дощ путінських ракет накриває Україну». Що писали світові ЗМІ про війну РФ в Україні 24 листопада

Навіщо Росія тримає на гачку Каховську ГЕС та чи досі існує загроза підриву греблі?

«Звезли тисячі мобілізованих росіян». Що відбувається в окупованому Мелітополі?

Херсонські музеї та наукова бібліотека – що після себе залишив «руській мір»