Автор: Євген Веселов 24 Июня 2022 15:05

Окупанти в Джанкої створили ринок награбованого на півдні України

Окупанти в Джанкої створили ринок награбованого на півдні України

Українські ЗМІ неодноразово писали по тотальний грабунок тимчасово окупованих територій Півдня України.

Окупанти вивозять усе: метал, зерно, овочі та іншу продукцію, віджимають будівлі магазинів. Навіть було складено жартівливий рейтинг вподобань російських мародерів.

Для більш організованого вивозу награбованого мародери за допомоги херсонських колоборантів кажуть про відновлення роботи херсонських портів.

Як стало відомо, російські мародери створили у Джанкої (анексований Крим) величезний ринок награбованого. Про це повідомляє експерт Інституту близькосхідних досліджень Сергій Данилов:

«Що відбувається з награбованим російськими військовими приватним, комунальним і державним майном з Херсонщини і Запоріжжя?

За повідомленням самовидців, в Джанкої утворився величезний ринок, на якому російські військові мародери продають крадене в промислових масштабах. Від сумнозвісних унітазів, побутової техніки і меблів до зерна, добрив і металу.

До Джанкою з півдня, з боку росії, навіть утворилася багатокілометрова черга машин, переважно фур, з Північного Кавказу, Ставропілля і Кубані, на яких скупники краденого приїжджають на цей базар.

Це все картинки з якихось середньовічних загарбницьких походів, де воюючу армію супроводжували скупники награбованого», - резюмує експерт.

 

Ядерний терор Росії: що наразі відбувається на Запорізькій АЕС і чим це загрожує Україні та світу

Чому важливо виїжджати з окупованих регіонів і як це зробити – дві історії з Мелітополя

Які емоції переживають біженці за кордоном та як ухвалити рішення про повернення додому. Думки психологів

Загострення ситуації на Запорізькій АЕС: розвідка повідомляє про замінування станції, а «Енергоатом» - про можливий блекаут

У Нідерландах закінчуються «ліжка» для українських біженців. Що 5 серпня писали світові ЗМІ про війну Росії в Україні