У Білозерці хворого поливали холодною водою - збивали високу температуру, з переохолодженням його забрала швидка

Автор: Олеся ЛУНІНА 27 Июня 2018 14:44

За минулі сім днів, із 18 по 24 червня, медики швидкої допомоги виїжджали на виклики 4111 разів, із них по Херсону – 1599. Яку медичну допомогу надавали мешканцям регіону, «Гривні» розповіла заступник головного лікаря з оперативної роботи облцентру екстреної медичної допомоги Інесса Чамлай.

Так, медики виїжджали на 8 випадків отруєнь. 19 червня майже о 10 годині вечора допомога знадобилася 56-річному мешканцю села Григорівка Чаплинського району. Він обробляв картоплю пестицидами та отримав отруєння. Після надання меддопомоги відмовився від госпіталізації.

Були й пацієнти, які отримали отруєння під час пожеж. Ввечері 24 червня в селі Ольгіно Високопільського району сталася пожежа в приватному будинку. Продуктами горіння отруївся та отримав опіки верхніх дихальних шляхів 57-річний чоловік.

20 червня о 4:06 був виклик у селище Велика Олександрівка. Там отримав опіки під час пожежі внаслідок необережного паління в ліжку господар 57 років. Він обпік обличчя, шию, тулуб, руки та ноги. В шоковому стані його забрала швидка.

21 червня о 19:55 медики отримали виклик із села Догмарівка Генічеського району. Там електрична плита впала на пляшку з розчинником фарб у власному будинку, 36-річний хазяїн якого стояв поруч і отримав опіки обличчя, спини, живота, ніг і рук – 60% тіла.

Дещо нестандартно родичі 40-річного чоловіка з селища Білозерка вирішили боротися з високою температурою його тіла – поливали хворого холодною водою. Але це не допомогло, й о 21:01 вони викликали швидку. Медики діагностували в пацієнта загальне переохолодження, хронічний холецистопанкреатит у стадії загострення і відвезли його до лікарні.

24 червня до медиків звернувся 66-річний пенсіонер із приміського селища Інженерне. За його словами, на зупинці чоловіка вкусило за ногу лисеня. Після отримання меддопомоги він відмовився від госпіталізації.

Читайте також: На Херсонщині у гарячому джерелі потонув 60-річний чоловік

Приєднуйтеся до нас:

Російська ракета зруйнувала вщент житло відомого херсонського письменника Віктора Вальда

Як персонал херсонської «Тропінки» героїчно боронив лікарню від окупантів – репортаж The Wall Street Journal

Потяг у Херсон. Один день у рідному місті (фото)

«До травня на воротах лікарні майорів український прапор» – працівниця Херсонського онкодиспансеру про роботу в окупації