Четверг, 21 Июнь 2018 13:55

За тиждень на Херсонщині – кілька жахливих смертей…

Автор  Ольга АНДРЄЄВА

Із 11 по 17 червня допомога медиків знадобилась 4089 разів, повідомили «Гривні» в обласному центрі екстреної медицини та медицини катастроф. Із них по Херсону було 1574 виклики.

У цей період зафіксували 4 факти ножових поранень. Але якщо раніше такі випадки майже завжди були наслідками приятельської пиятики або родинних сварок, то цього разу всі напади скоєні невідомими. Невідомі й обставини, за яких вогнепальне поранення тім’яної області 14 червня о 4:23 в Херсоні на проспекті Текстильників отримав 18-річний юнак. 

Не меншає нещасних випадків із дітьми – за тиждень їх сталося аж 85. Закритий перелом передпліччя має херсонка 11 років, яка впала під час катання на роликах 12 червня.

Травмував ключицю 15 червня 4-річний хлопчик, який відпочивав у смт Лазурне, й того ж дня в Скадовську під час змагань дівчинка 13 років пошкодила ліктьовий суглоб.

16 червня в селі Пригір’я Високопільського району собака покусав хлопчика 4-х років, із раною тім’яної області дитину шпиталізували.

Того ж дня в селі Щасливцеве Генічеського району 8-річний велосипедист врізався в бак для відходів так, що отримав перелом передпліччя.

А в Каховці на 6-річну дитину впала шафа, малюк отримав ЗЧМТ, струс головного мозку та рублену рану лоба.

17 червня в Херсоні надихалася до отруєння парами медичного засобу для лікування педикульозу дівчинка 9 років.

Крім того, випив засіб для гігієнічного очищення шкіри херсонець трьох із половиною років, а в Каховці отруїлася засобом для миття посуду 3-річна дівчинка. Всі діти шпиталізовані.

Опівночі на 14 червня під Новою Каховкою на залізничному мосту поїзд збив насмерть чоловіка 20–25 років. Той просто сидів на рейках.

А в Генічеському районі 17 червня біля смт Рикове на залізничному переїзді поїзд збив глухоніму 79-річну жінку, також насмерть.

Уранці 17 числа в селищі Лазурне Скадовського району біля санаторію була знайдена в воді мертвою невідома жінка 60–65 років. Попередній діагноз: «утоплення».

Як вже повідомляла «Гривна», у минулі вихідні страшна трагедія сталася у селі Козацьке Бериславського району. Там на трансформаторній підстанції від ураження струмом загинув 8-річний хлопчик… 

Ваша оценка. Тема раскрыта на
(0 голосов)
 

Лента

Фоторепортаж