Четверг, 05 Июль 2018 10:05

«Чи не на Путіна працює цей голопристанський чиновник?»

До «Гривни» надійшов лист від жителя Херсону Миколи Ващенка. Редакція публікує його повністю.

«“Спочатку було слово”, – говорить Біблія. Так воно і є, хто б сперечався? І вже за словами слідують справи – коли хороші, а коли й погані.

Ось, наприклад, на всю Україну вже прогриміло “рукописне” слово такого собі Юрія Ярового, який очолює в Голопристанській районній державній адміністрації Держреєстр виборців. Принаймні я про цю надзвичайну подію дізнався з відомого всій країні ЗМІ “Комментарии” (“Чиновник обозвал русскоязычных переселенцев «дебильноватыми»”).

Так ось, у соцмережі цей чиновник прокоментував висловлюван-ня якоїсь Олени – переселенки з Донбасу, обуреної з приводу російськомовності багатьох переселенців із Криму та окупованих районів Донецької та Луганської областей. “Я не можу зрозуміти, чому люди, які втратили все через відсутність української мови та культури в своєму регіоні, приїздять в інші куточки країни й продовжують нести ту саму загрозу в цих місцях?” – пише Олена. Що ж, вона не розуміє – ну й не розуміє: це питання її інтелекту, її зрозумілого нервового стану... Питання не в ній, а в коментарі до цього повідомлення в соцмережі чиновника Юрія Ярового, який представляє державу Україна. “До мене теж такі іноді приходять за довідками, – написав він. – Трохи дебільнуваті, не знають, як буква «ї» пишеться”.

На запитання приголомшеного користувача Андрія Шокотко “Ви на держслужбі – й називаєте громадян України дебільнуватими за використання російської мови?” державний діяч Яровий відповів: “Ти теж такий”.

А тепер моє запитання – не до Ярового, звичайно, з ним, схоже, обговорювати нічого, а до голів Херсонського облуправління СБУ та Голопристанської районної держадміністрації: а чи не вважаєте ви, що Юрію Яровому пора припинити жити за рахунок грошей платників податків-виборців, пора взагалі перестати займатися справами виборців, а перейти на вільні хліба за допомогою біржі праці?

Поза всяким сумнівом, за “словом” Ярового піде “справа” – ще більше посилиться й без того наявний розкол суспільства. Хіба апріорі не є патріотами України люди, які знайшли в собі мужність, силу волі кинути все, що нажито в районах Сходу України, які опинилися під триколором – тільки заради того, щоб залишитися УКРАЇНЦЯМИ?  Та мовний псевдопатріотизм Ярового ніщо в порівнянні з їх реальним патріотизмом! Те, що творять ВІД ІМЕНІ УКРАЇНИ такі “ярові”, вважаю, можуть робити тільки секретні співробітники путінських спецслужб – за 30 срібняків! Настільки вміло розпалювати ненависть російськомовних УКРАЇНЦІВ до батьківщини-матері, як це роблять “ярові” – так за це “Героя Росії” давати потрібно!

А я хочу попросити редакцію “Гривни” не просто опублікувати висловлену мною в листі до вас точку зору, а й зробити офіційний запит до Голопристанської РДА – дізнатися їх думки з приводу ситуації з “дебільнуватими” співвітчизниками, почути про оргвисновки.

Або що це хакери захотіли обгадити репутацію справжнього патріота – Юрія Ярового.

З повагою, ваш читач Микола Ващенко».

Ваша оценка. Тема раскрыта на
(2 голосов)
 

Лента

Фоторепортаж