Пятница, 05 Май 2017 11:32

За голос виборця – отрута для жуків

Глава Комітету виборців України Олексій Кошель заявив на своїй сторінці в Facebook про підкупи виборців під час виборів в об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) 30 квітня.

«Проблема підкупу виборців, як і під час місцевих виборів – 2015, залишається ключовою. Вдосконалюється лише сама технологія – все більшого поширення набувають форми так званого “легального підкупу”, до якого формально не має відношення кандидаті який дуже складно довести в судовому порядку. Так, однією із форм агітації в низці сіл Чернігівщини стали роздача отрути для жуків і безпрограшна лотерея з дешевим вином. А на Луганщині виборців “купували” соціальними картками та пакетами з цукром», – ідеться в заяві Кошеля.

При цьому він наголосив: однією з причин виборчого свавілля є відсутність покарань: «За результатами місцевих виборів – 2015 судової інстанції досягла лише незначна кількість кримінальних справ. Очевидно,й зараз не варто сподіватися на високу результативність МВС».

Нагадаємо, 30 квітня відбулися перші вибори місцевих голів і депутатів у 40 ОТГ у 15 об-ластях. Відбулися такі вибори й на Херсонщині: в Горностаїв-ській (Горностаївський район) і Виноградівській (Олешківський район) селищних ОТГ.

Ваша оценка. Тема раскрыта на
(0 голосов)
Другие материалы в этой категории: « Штраф за музыку ЗНО: обережно – шахраї »

Фоторепортаж