Четверг, 20 Апрель 2017 13:44

Про вовка промовка

Президент Петро Порошенко затвердив відставку всього складу Нацкомісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) на чолі з її головою Дмитром Вовком.

Про це під час звіту у Верховній Раді розповів сам Дмитро Вовк. «Відповідно до закону та Указу Президента, відставка всього діючого складу комісії затверд-жена. Дві людини звільняються в листопаді додатково. Я також знаю, що я звільнений. Це рішення вже прийняте», – сказав Вовк.

На його думку, НКРЕКП може стати повністю незалежним органом, коли їй буде збільшене фінансування. «Я вважаю, що Комісія працює незалежно. Депутати прийняли правильне рішення, ухваливши Закон про НКРЕКП, і додали незалежності комісії в частині прийняття рішень, але досі не прийняли рішення про фінансове забезпечення», – додав Вовк.

Нагадаємо, приводом для звільнення стало рішення НКРЕКП про введення для населення абонплати за користування газовими мережами. Пізніше під тиском громад-ськості та влади це рішення НКРЕКП відмінила.

Ваша оценка. Тема раскрыта на
(0 голосов)

Фоторепортаж