Пятница, 05 Май 2017 11:38

Ляшко живе в кредит?

Минулого тижня лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка викликали до НАБУ, аби він пояснив, звідки взяв гроші на купівлю будинку і двох земельних ділянок у смт Козин Київської області.

Раніше повідомлялося, що Ляшко нажив маєток і дорогі авто, хоча бізнесу нібито не має. За останній рік він і його цивільна дружина придбали нерухомість приблизно на 20 мільйонів гривень. На допиті Ляшко заявив, що придбав будинок за 15 мільйонів гривень у кредит. «Я справді на початку цього року придбав будинок, який я до цього орендував. Я чесно вказав вартість цього будинку й заплатив усі податки за нього», – сказав він.

Ляшко зауважив, що він поки не заплатив за будинок, тому що відповідно до умов договору, який був укладений, купив його у розстрочку. «15 мільйонів – це вартість будинку, яку я, відповідно до договору, буду сплачувати наступні 5 років», – наголосив Ляшко. Згідно з декларацією Ляшка, загальна площа вказаного будинку – 550 квадратних метрів. Проте в декларації та у витягу на нерухомість дані про кредит або іпотеку відсутні, пише pravda.com.ua. Окрім цього, як повідомляє видання, на початку 2016 року цивільна дружина нардепа –Росіта Сайранен – придбала в Києві земельну ділянку на 600 квадратних метрів для сільського господарства. Втім на ділянці вже побудований двоповерховий  будинок на 300 квадратів. У декларації політика це майно не вказане.

Ваша оценка. Тема раскрыта на
(0 голосов)

Фоторепортаж